MENÜ

TARİHÇE

   fll 1957’de Pamuklu Kumaş üretimi ile dedemiz Mustafa KANMAZ tarafından temelleri atılan firmamız, 1997’den günümüze kadar PVC Kaplı Branda üretimi ile faaliyetlerini sürdürmektedir. Firmamız, bu yolculuğunda değişimin hep bir adım önünde giderek, branda sektöründe Türkiye’nin en büyük firmalarından biri haline gelmiştir.

 

     Doğusan Ailesi, tekstil ürünlerinin üretilmesi ve pazarlanması konusunda nesilden nesile aktarılan yaklaşık 60 yıllık bir deneyime sahiptir. Çerkezköyde, Veliköy OSB’de 30 dönüm alan üzerinde kurulu üretim faaliyetlerini sürdüren tesisimiz, aylık 2.400.000 m² Pvc Kaplı Branda Üretimi kapasitesine sahiptir.

 

    Kaliteye her zaman en başta önem veren şirketimiz faaliyetlerini, uluslararası departmanda da genişleterek ülkesinde elde ettiği başarıyı tüm dünyada yakalama prensibiyle adım adım ilerlemektedir. PVC Kaplı Branda satışında sadece Türkiye pazarına bağımlı olmayan şirketimiz dünya pazarında da 40’dan fazla ülkeye ihracat yapmakta olup pazar ağını her geçen gün genişletmektedir.

 

       Firmamız sizlerden gelecek talepler doğrultusunda üretim kapasitesini artırmaktadır. Doğusan Tekstil olarak amaçlarımızdan biri de kaliteli ürün üreterek müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktır. Firmamız ISO 9001-2015 kalite yönetim sertifikasına ve ürünlerimiz de TSE kalite belgesine sahiptir. Ayrıca günümüz teknolojisine uygun tezgahlarda, 1100 dtex polyester yüksek mukavemetli iplikten dokunan kumaşlarımız aynı teknolojideki fırınlarımızla üzerine emülsiyon PVC kaplanarak mat, parlak, yanmaz, UV (güneş ışığına dayanıklı) özellikli olarak hizmetinize sunulmaktadır.   

 

      Tırlık ve Tentelik Brandalar, Kamp ve Şantiye Çadırları, Havuz ve Yelken Brandaları, Fantüp Tünel Havalandırma Brandaları, Reklam Baskı Brandaları, Çocuk Oyun Parklarında kullanılan brandalar, Asma Germe Membranlar ve Blackout brandalar, şartnameye uygun özel ürünler üretilmektedir.